fbpx

3 pokoje na Ursusie

Jacka i Agatki
Cena:
475 000 zł
Opis nieruchomości
Do sprzedania bardzo komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na parterze z księgą wieczystą. Okolica z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą. 

Mieszkanie:
Mieszkanie 3-pokojowe z aneksem kuchennym, z wygodnym rozkładem, z czystą i zadbaną łazienką w której jest kabina prysznicowa. W przedpokoju mieści się bardzo dobrej jakości szafa wnękowa dzięki czemu możemy utrzymać porządek w prosty sposób. Ekspozycja okien północno-południowa. Mieszkanie jest ciche. Lokal składa się z:
- dwóch sypialni
- łazienki z wc
- salonu z aneksem kuchennym
- przedpokoju

Lokalizacja:
Cicha i spokojna oraz świetnie skomunikowana. W pobliżu znajdują się przystanek autobusowy, dobry dojazd do stacji PKP URSUS (ok. 10 min). W pobliżu zielone tereny oraz Galeria Handlowa Factory Ursus. Sieć ścieżek rowerowych. Lokalizacja bardzo dobra pod kątem wynajmu, ponieważ ceny mieszkań są relatywnie tańsze lecz ceny wynajmu są zbliżone do cen średnich w Warszawie. 

Budynek:
Budynek cztero piętrowy z cegły wybudowany w 1963 roku. 

Stan prawny to pełna własność z czystą księgą wieczystą.
Czynsz - 500 zł

Gorąco polecam i zapraszam na prezentację.
52.19027
20.89489
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń