fbpx

W pełni wyposażone mieszkanie z dużym tarasem

Antonia Vivaldiego
Cena:
599 999 zł
Opis nieruchomości
Wyposażone 3-pokojowe mieszkanie 69,3 mz klimatycznym tarasem (dodatkowo) 25 m2 na strzeżonym osiedlu Cztery Pory Roku / Jagodno.  
Cena: 599 999 zł 
Możliwość obejrzenia bez wychodzenia z domu!

Z wielką przyjemnością oferuję piękne mieszkanie wykończone z dbałością o detale przy ul. Antonia Vivaldiego. Idealnie wyciszone i odizolowane dzięki czemu można spokojnie wypocząć

Nie ma takiego drugiego mieszkania na Jagodnie!

Informacje o mieszkaniu
  • przestronny salon salon - 21,8 m2
  • pojemna kuchnia - 9,9 m2
  • klimatyczna łazienka - 4,3 m2
  • główna sypialnia - 11,1 m2
  • pokój dziecięcy / biuro - 11,1 m2
  • przedpokój - 11,1 m2
  • niesamowity TARAS - 25,2 m2
Mieszkanie jest wyposażone. Każdy z pokoi posiada wyjątkowe oświetlenie tworzące cudowną atmosferę. Zarówno kuchnia jak i łazienka wyposażone są w wysokiej jakości sprzęt. Podłoga w salonie została ułożona zgodnie z promieniami słońca, co daje niebywały efekt. A to jeszcze nie koniec niespodzianek!

Oprócz estetki zadbano również o praktyczność. W korytarzu znajduje się przestronna i pojemna szafa. Dodatkowo jest piwnica, która pomieści wszelkie sezonowe rzeczy (i nie tylko).

Lokalizacja
Mieszkanie znajduje się na zamkniętym (chronionym) oraz bardzo spokojnym osiedlu, na którym jest wiele placów zabaw i alejek. Dzięki temu bez obaw można wybrać się na spacery lub wysłać dziecko do wspólnej zabawy z rówieśnikami. 

Jak daleko jest do punktów orientacyjnych we Wrocławiu?
  • 20 minut od Rynku
  • 15 minut od Sky Towera
  • 10 minut do autostrady A4
Wszelkie zakupy oraz wypady do restauracji można załatwić w najbliższej okolicy. Pizzeria, apteka, piekarnia, Biedronka - to wszystko znajduje się na wyciągnięcie ręki

Istnieje możliwość wykupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym (spokojnie mieści się duży SUV) - 30 000 zł

Nie czekaj! Zadzwoń i umów się na prezentacje!

Szymon Ornatowski
nr. lic. 25801
Tekton Property
51.05163
17.06057
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń