fbpx

3 pokoje+1/niski czynsz/3 min. wydział farmacji

Jana Kochanowskiego
Cena:
480 000 zł
Opis nieruchomości
Idealne zarówno do zamieszkania jak i pod inwestycję. Okazja do wielu zmian aranżacyjnych, np. możliwość wyodrębnienia 5 oddzielnych pokoi.

MIESZKANIE
Składa się z następujących pomieszczeń:
- kuchni z oknem,
- 3 pokoi + z dużego pokoju wyjście do małej sypialni
- łazienki,
- przedpokoju,
- pomieszczenie gospodarcze.
Do mieszkania przynależy również piwnica.

Ogrzewanie gazowe piecem dwufunkcyjnym. Opłaty eksploatacyjne do wspólnoty to ok. 340 PLN/mc, opłaty za gaz:
- lato ok. 100 PLN
- zima ok. 350 PLN.

BUDYNEK
Docieplony, odnowiona elewacja. Miejsca postojowe na zewnątrz przed budynkiem.

LOKALIZACJA
15 min pieszo do Politechniki
3 min pieszo GUM-ed Wydział Farmacji
10 min tramwajem GUM-ed
W pobliżu SKM POLITECHNIKA, przystanek tramwajowy, autobusowy.

Zainteresowanych zapraszam do obejrzenia filmu z nieruchomości:
https://youtu.be/Z2-aXs5H3-c
54.37961
18.62605
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń