fbpx

Wyposażony lokal w centrum idealny pod gastronomię

ks. Piotra Skargi
Cena:
5 900 zł
Opis nieruchomości
Lokal pod wynajem w centrum - Dworzec/Galeria Dominikańska
ul. Piotra Skargi

Lokal położony przy bardzo ruchliwej ulicy Piotra Skargi w centrum Wrocławia na trasie Dworzec Główny - Rynek.
Ruch dwupasmowy ,kilka linii tramwajowych i autobusowych , ciąg pieszy w stronę Rynku i Galerii Dominikańskiej.
Ogromne witryny od strony ulicy. Lokalizacja stworzona do prowadzenia działalności przez różne branże:
sklep spożywczy z alkoholem, biuro architektoniczne, prawne, pośrednictwo pracy, usługi medyczne, medycyna estetyczna, siedziba banku, lokal gastronomiczny - pub, kawiarnię etc.

POWIERZCHNIA: 95 m2

PARTER: 86 m2
- sala sprzedaży
- zaplecze (magazynek; łazienka)

ANTRESOLA: 9m2


Z magazynku okno na świetlik, więc istnieje możliwość adaptacji kuchni w tym miejscu.

Możliwość zaparkowania auta w pobliżu lokalu.
Możliwość umieszczenia własnego kasetonu (koszt dla Wspólnoty 130 zł/msc).

CZYNSZ:
5900 PLN Netto + opłaty około 650 PLN

Dużym plusem są niskie opłaty miesięczne:
administracyjno - eksploatacyjne: 300 PLN (administracja zarządcy, fundusz remontowy, zaliczka na śmieci, wod-kan.),
pozostałe media średnio 350 PLN (ogrzewanie, energia elektryczna).ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!!!


Zapraszam na prezentację,

Tomasz Tereszkiewicz
e-mail: tomasz.tereszkiewicz@tektonproperty.pl

Tekton Property
51.10789
17.03854
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń