fbpx

Dwupoziomowy z ogrodem w cichej okolicy

Makowa
Cena:
699 000 zł
Opis nieruchomości
Idealny dla rodziny z dziećmi, w pełni wyposażony i wykończony, 4-pokojowy bliźniak 119 m2 na działce 642 m2 z pięknym ogródkiem.

Bez prowizji od kupującego!


Cena: 699 000 zł

Z wielką przyjemnością oferuję piękny bliźniak wykończony w wysokim standardzie. Dom znajduje się w cichej okolicy, z dala od hałaśliwych ulic.

Aktualny podział domu

Poziom 0
  • pomieszczenie gospodarcze
  • toaleta
  • salon z jadalnią i otwartą kuchnią 
Poziom 1
  • duża sypialnia z garderobą
  • sypialnia
  • łazienka z wanną wolnostojącą
Informacje o domu
Bliźniak został wybudowany w tym roku (2019), do jego wykończenia zostały użyte najwyższej jakości materiały. Zarówno kuchnia jak i łazienka jest wyposażona w wysokiej jakości sprzęt AGD. W salonie znajduje się stylowy kominek który umili każdemu zimowe wieczory. Przed domem znajduje się podjazd dla samochodu. Każdy z pokoi jest jasny i dobrze doświetlony.

Poza estetyką domu, zadbano również o jego praktyczność - posiada ono pomieszczenie gospodarcze, które pomieści wiele rzeczy porządkowych i sezonowych, a w sypialni głównej znajduje się garderoba.

Lokalizacja
Dom znajduje się w Krzykowie, w spokojnej okolicy, zabudowanej domami jednorodzinnymi.
Brak ruchliwych ulic w okolicy domu sprzyja bezpiecznej zabawie dzieci oraz wspólnym spacerom.

Jak daleko do punktów orientacyjnych:
  • Dobrzykowice - 3 minuty (1,6 km)
  • Rynek Wrocław - 20 minut (14 km)
Wszelkie obiekty pierwszej potrzeby znajdują się w Nadolicach Małych, niecały kilometr od domu, na wyciągnięcie ręki.

Nie czekaj! Zadzwoń i umów się na prezentacje!

Szymon Ornatowski
nr. lic. 25801
Tekton Property
51.09262
17.21578
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń