fbpx

Atrakcyjne mieszkanie na Tarchominie

Aleksandra Kamińskiego
Cena:
590 000 zł
Opis nieruchomości
Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 78 m kw., w centrum Tarchomina, w zamkniętym, monitorowanym osiedlu A. Kamińskiego, z miejscem postojowym dla samochodu, w trzypiętrowym bloku z 2000 r. (budulec: cegła ceramiczna, ocieplony, z nową elewacją, zadbana klatka schodowa oraz otoczenie bloku). Piętro 1/3 (bez windy), tylko dwa mieszkania na piętrze.

Mieszkanie rozkładowe i dwustronne, okna wychodzą na południowy zachód (salon i kuchnia, sypialnia) oraz północny wschód (jedna sypialnia). Lokal składa się z: kuchni połączonej z salonem 28 mkw - w ciekawej aranżacji; sypialni 14,5 m.kw; sypialni 13,2 mkw; łazienki 4 mkw; wc 1,5 mkw; garderoby 4,8 mkw; hallu 12,5 mkw. W skład nieruchomości wchodzą też: zabudowana logga (7 mkw) połączona z salonem oraz piwnica (ok.5 mkw). Mieszkanie wysokie: 275 cm. Kuchnia wyposażona w zabudowę z drewna akacjowego, z kuchnią gazową, zmywarką i lodówką. Osobna łazienka i wc z umywalką. W przedpokoju szafa wnękowa typu Komandor. Na podłogach drewno bukowe i terakota, na ścianach gładź gipsowa, w łazience i kuchni - terakota. Okna pcv, drzwi antywłamaniowe. Wszystkie media miejskie (wodomierze i mierniki c.o. w lokalu).

Z lokalem związane jest prawo do parkowania na terenie osiedla - wjazd na kartę chipową. Stan lokalu - do odświeżenia.
Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą (bez obciążeń). Czynsz ok. 850 zł, w tym media (woda, c.o.), wywóz śmieci, fundusz remontowy, podatki (od nieruchomości i gruntowy), ochrona i miejsce postojowe.

Lokalizacja na Tarchominie - dobrze skomunikowana (przez Most Skłodowskiej-Curie) z metrem Młociny (15 min tramwajem). W okolicy liczne placówki handlowe (sieciówki -Biedronka, Lidl, bazarek), poczta i edukacyjne: szkoły, przedszkola, żłobek. Do Galerii Północnej - ok. 10 min piechotą.
52.32201
20.95248
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń