fbpx

Mieszkanie w klimatycznej kamienicy we Wrzeszczu

Ludwika Waryńskiego
Cena:
665 000 zł
Opis nieruchomości
Zapraszam na prezentację nieruchomości położonej w Gdańsku przy ul. Waryńskiego. Przestronne mieszkanie w znakomitej lokalizacji!
Jeśli cena jest dla Ciebie za wysoka zadzwoń i zaproponuj swoją.

Lokalizacja:
Nieruchomość znajduje się w znakomicie skomunikowanej lokalizacji, w odległości 650m przystanek PKP i SKM Gdańsk Wrzeszcz,
350m do przystanku autobusowego oraz 550m do przystanku tramwajowego,
w niecałe 10 minut można dojechać do Uniwersytetu Gdańskiego i 5 minut do Politechniki Gdańskiej! 

W niedalekiej okolicy:
 • Szkoły: przedszkole (30m), szkoła podstawowa(450m), liceum ogólnokształcące (15m)
 • Przychodnie lekarskie, apteki
 • Teatr Miniatura
 • Centra handlowe- Manhattan oraz Galeria Bałtycka
 • Restauracje, puby
 • Siłownie
Opis mieszkania:
Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze.
Bardzo wysokie (w miejscach gdzie nie ma podwieszanych sufitów wysokość mieszkania 2.8m)
Pierwotnie mieszkanie było 4 pokojowe. Obecnie są 3 osobne pokoje.
Mieszkanie dwustronne, z ekspozycją wschodnią oraz zachodnią.

Mieszkanie składa się z:
 • salonu
 • dwóch sypialni
 • kuchni z oknem
 • dużej łazienki z wanną 
 • przestronnego przedpokoju wraz z szafą w zabudowie
Na podłogach panele.
Ogrzewanie gazowe piecem dwufunkcyjnym. W salonie znajduje się również działający piec kaflowy, którym również można dogrzać salon. Istnieje po uzgodnieniach ze wspólnotą możliwość przyłączenia kominka.
Wymieniona została instalacja elektryczna i gazowa.
Istnieje możliwość przyłączenia CO. 

Opłaty eksploatacyjne do wspólnoty to ok 600 zł/mc, zaś opłaty za ogrzewanie w okresie letnim to ok. 83 zł w zimowym maksymalnie ok. 300zł.
Rachunki do wglądu dostępne na prezentacji, na którą serdecznie zapraszam.

Budynek:
Mieszkanie znajduje się w przedwojennej kamienicy wybudowanej z cegły.
Kamienica urokliwa z rzeźbionymi fasadami, dwuskrzydłowymi drzwiami wejściowymi do klatki schodowej, w starym przedwojennym stylu nadającemu osobliwy charakter budynkowi. 
Kamienica po remontach instalacji. Wejście na klatkę zabezpieczone domofonem.
Do mieszkania przynależy piwnica.  Właściciele do wyłącznego użytku posiadają strych, w którym obecnie jest suszarnia i przy mieszkaniu małą komórkę, w której przechowywane są przetwory pani domu.
Miejsca postojowe za budynkiem na podwórzu tylko dla mieszkańców kamienicy.
54.38004
18.61326
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń