fbpx

Lokale biurowe z windą w kameralnym biurowcu Wrze

Do Studzienki
Cena:
1 752 zł
Opis nieruchomości
Lokal biurowy w kameralnym biurowcu z windą,  w cichym i spokojnym miejscu dzielnicy Wrzeszcz.
Lokale na pierwszym piętrze o pow. od 17 m2 do 34 m2, gotowe do wprowadzenia się od zaraz.

Doskonała lokalizacja pod usługi księgowe, biuro doradcze, biuro architektoniczne itp
Bardzo dogodna komunikacja z centrum Gdańska, Sopotem i obwodnicą trójmiasta oraz pełna infrastruktura handlowo-usługowa. W pobliżu liczne przystanki tramwajowe( 10 minut pieszo), autobusowe (2 minuty pieszo)oraz kolejowe PKP/SKM(15 minut pieszo).

Do wspólnego korzystania aneks kuchenny, bezpłatna kawa z ekspresu i filtrowaną wodą, prysznic, rowerownia.W lokalu jest łącze internetowe w jednym gniazdku(kabel lan) Parking  wokół budynku ogólnodostępny.
Istnieje możliwość umiejscowienia  swojego logo.

Obiekt wyposażony w alarm, zabezpieczony domofonem, dostępny 24/7, monitoring części wspólnych.
Możliwość wynajmowania  dwóch klimatyzowanych  salek konferencyjnych  na godziny wyposażonych w monitory z przystawkami Chromecast i EZ Cast :
- 5 osobowa z TV oraz 8 osobowa z monitorem.

Umowa na czas nieokreślony, okres wypowiedzenia miesiąc, kaucja 2 miesięczny czynsz.
Koszt najmu 1 752,30zPLN. netto plus media w cenie  20PLN  za m2, co daje razem  kwotę 2106zł netto.

Zapraszam na prezentację w dogodnie wcześniej ustalonym terminie.
54.3754
18.60912
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń