fbpx

Działka budowlana blisko lasu w Matemblewie

Potokowa
Cena:
712 300 zł
Opis nieruchomości
Na sprzedaż działka budowlana  blisko lasu w Matemblewie.
Wybierając to miejsce zostawiasz za sobą gwar Wrzeszcza oraz centrum Gdańska, jednocześnie będąc w ich sąsiedztwie. 


Działka położona w spokojnej i zacisznej dzielnicy Gdańska - Matemblewie przy ul. Potokowej. To idealne miejsce dla osób, chcących zamieszkać wśród zieleni bez obaw o przyszły widok za oknem. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Trójmiejski Park Krajobrazowy, a do działki prowadzi specjalna droga. 
 
5 min do Galerii bałtyckiej oraz Wrzeszcz PKP
15 min do Gdańsk Śródmieście
10 min do obwodnicy trójmiasta
700 m do kolei metropolitarnej PKM

Parametry planu miejscowego działki:
Intensywność zabudowy: max 40 %
Wielkość działki: min - 800 m2
Dopuszczalna wysokość zabudowy: 10,5 m
Dopuszczalny udział powierzchni zabudowanej: 25%
Minimalny udział powierzchni biologicznie czynnej: 70%
Formy zabudowy: nie ustala się.

Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja przy drodze.
Istnieje możliwość kupienia sąsiedniej działki obok o  powierzchni 1045m2 bliżej lasu.
Zapraszam na prezentację w dogodnie wcześniej ustalonym terminie.

54.36669
18.564
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń