fbpx

Apartament przy Kępie Mieszczańskiej blisko Rynku!

Romana Dmowskiego
Cena:
650 000 zł
Opis nieruchomości
3-pokojowy apartament w prestiżowej lokalizacji przy Kępie Mieszczańskiej o powierzchni 64,16 m2 blisko Rynku i komunikacji miejskiej dla ludzi ceniących tętniący życiem Wrocław.
Cena 650 000 PLN

Z przyjemnością prezentuję Wam niezwykłe mieszkanie w apartamentowcu na (ostatnim) 6 piętrze z widokiem na Kępę Mieszczańską przy ul. Dmowskiego. Poniżej aktualny rozkład mieszkania:
 • salon + aneksem kuchennym z przestronnym widokiem 22,94 m2
 • sypialnia dziecięca / biuro - 11,50 m2
 • główna sypialnia - 13,93 m2
 • łazienka - 5,12 m2
 • przedpokój - 10,67 m2
Mieszkanie wykończone w podwyższonym standardzie m.in. na podłogach w kuchni oraz przedpokoju włoski alabaster, w pokojach dąb czerwony, w łazience przestronny prysznic z odpływem liniowym oraz bateriami podtynkowymi.

Budynek
Apartamentowiec wybudowany w 2015 jest strzeżony oraz monitorowany z portiernią na parterze co zapewni komfort i bezpieczeństwo nowym właścicielom. W budynku znajduje się windą. 

Lokalizacja
Świetna lokalizacja zapewnia wygodną komunikację z centrum miasta - do Rynku 10 minut. Tuż obok mieszkania znajdują się przystanki tramwajowe oraz autobusowe. W pobliżu:
 • klub fitnes,
 • sklepy spożywcze,
 • liczne restauracje,
 • szkoła podstawowa,
 • przedszkole,
 • Uniwersytet Wrocławski - Wydział Prawa Administracji i Ekonomii,
 • stomatolog,
 • fryzjer
Chcesz mieszkać w prestiżowej lokalizacji we Wrocławiu? NIE CZEKAJ!
Zadzwoń i umów się na prezentację.

Szymon Ornatowski
nr. lic. 25801
Tekton Property
51.11686
17.02271
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń