fbpx

Mieszkanie, Powstańców Śląskich, 51,3 m2, 2 pokoje

Powstańców Śląskich
Cena:
420 000 zł
Opis nieruchomości
Jasne i dobrze zlokalizowane mieszkanie, Krzyki, pow. użytkowa 51,3 m2 , przy ul. Powstańców Śląskich

• Idealne na inwestycję, dla studenta lub młodej pary
• Okna wychodzące na spokojne osiedle
• Parking zamykany na szlaban, dostępny dla mieszkańców
• Blisko do Aquaparku, dworca głównego, Uniwersytetu Ekonomicznego i Medycznego

Mieszkanie składa się z:
• Dwa pokoje
• Kuchnia
• Łazienka z WC

Budynek
Mieszkanie zlokalizowane na 8-piętrze dziesięciopiętrowego bloku z windą. Wejście do budynku i osiedla zabezpieczone domofonem. Parking dla mieszkańców zamykany szlabanem.

Lokalizacja
• Blisko do uczelni: Uniwersytet Ekonomiczny i Uniwersytet Medyczny
• Niedaleko Sky Tower, Wroclavia i rynek
• Restauracje, Aldi, Biedronka, kawiarnie, piekarnie

Szymon Ornatowski
nr. lic. 25801
Tekton Property
51.09487
17.02319
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń