fbpx

Mieszkanie 3 pokoje, balkon, zielone Krzyki

Buforowa
Cena:
410 220 zł
Opis nieruchomości
Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji!


Inwestycja zostanie zrealizowana na wrocławskich Krzykach, a dokładniej na dynamicznie rozwijającym się Jagodnie ul Buforowa.


Inwestycję stanowi pięć budynków wielorodzinnych o pięciu kondygnacjach naziemnych i jednej kondygnacji podziemnej (garaż podziemny) oraz jeden budynek wielorodzinny o czterech kondygnacjach naziemnych i jednej podziemnej.

Mieszkanie o powierzchni 63,52 m, zlokalizowane na 4 piętrze:

- salon 18,87 m2
- kuchnia 10,90m2
- sypialnia 10,35 m2
- pokój 9,99 m2
- łazienka 5,08 m2
- korytarz 8,33 m2
- balkon 4,73 m2

CENA: 410 220,00 PLN

Termin realizacji: I kwartał 2019
Ogrzewanie kotłownia
Czynsz za meter 6 PLN
Miejsce postojowe naziemne odkryte: 12 000,00 PLN (Obowiązkowe)
Komórka lokatorska-cena za mkw: cena za mkw 3 000,00 PLN
Forma własności gruntu: własność
Rodzaj stolarki okiennej: PCV
Winda: Tak

Ponadto, na terenie Inwestycji zaplanowanych zostało 172 zewnętrznych miejsc postojowych oraz miejsca parkingowe dla rowerów.
W centralnej części osiedla zaprojektowano plac zabaw dla dzieci oraz miejsca rekreacyjne, do których prowadzić będą wybrukowane chodniki.

Dostępne mieszkania o różnych metrażach, ilości pokoi, kondygnacjach.
Nasi Doradcy kredytowi, zaproponują najkorzystniejszą formę kredytowania.

Zapraszam na prezentację.

Mariusz Raczyk
tel. 793 993 625Podejmując współpracę z przedstawicielami Tekton Property zyskujesz

  • oszczędność czasu
  • weryfikację dokumentów od strony formalno-prawnej
  • wsparcie agenta na każdym etapie transakcji
  • pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego w kilkunastu bankach
  • wgląd do umów przed zawarciem aktu notarialnego u sprawdzonych Notariuszy
  • własne analizy makroekonomiczne i raporty z prowadzonych działań
  • dostęp do cen transakcyjnych z okolicy


Zespół Tekton Property tworzy rozwiązania oparte na synergii różnorodnych metod działania, wiedzy i doświadczenia.
Skontaktuj się z opiekunem oferty, a on poprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji.
Zapraszamy do współpracy!

51.05223
17.05836
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń