fbpx

Nowe mieszkanie 2 pokoje Wrocław Stare Miasto.

Tęczowa
Cena:
489 000 zł
Opis nieruchomości
Nowe komfortowe umeblowane mieszkanie 2 pokoje Wrocław Stare Miasto 43,19m²
ul. Tęczowa  489.00zł.
Mieszkanie całkowicie umeblowane w budynku oddanym do użytkowania w 2018 roku.
Jasne nowoczesne pełne przestrzeni mieszkanie z ergonomicznym rozkładem pomieszczeń bez zbędnych strat powierzchni. Dodatkowym atutem lokalu jest stosunkowo duża łazienka również całkowicie umeblowana i wykonana z dużą precyzją z bardzo dobrych materiałów jak całe mieszkanie a dopełnieniem jest obszerny balkon. Lokal zlokalizowany jest 1,7km od rynku w kompleksie nowoczesnych budynków na terenie zamkniętym z wieloma miejscami parkingowymi naziemnymi i podziemnymi. Mieszkanie dedykowane dla  osób szukających komfortu i spokoju w centrum Wrocławia.

  • salon z aneksem kuchennym 20,45m²
  • sypialnia 12,41m²
  • łazienka 4,42m²
  • hol 5,96m²
  • balkon 4,35m²
 
Lokalizacja budynku pozwala na szybki dojazd komunikacją miejską do wszystkich części miasta, przystanki autobusowe i tramwajowe są nieopodal. Cała infrastruktura miejska handlowa, usługowa, edukacyjna, urzędowa i kulturalna jest w bezpośrednim zasięgu. Mieszkanie wyposażone w holu w dużą szafę garderobianą, sofa w salonie jest rozkładana, duże komfortowe łóżko sypialniane dwuosobowe. Całość mieszkania skomponowana w bielach i szarościach z kolorowymi kontrastowymi dodatkami. 
W budynku jest możliwość wynajęcia podziemnego lub naziemnego miejsca parkingowego za ok. 200zł. Czynsz miesięczny za mieszkanie wynosi 280zł.
Pełna własność mieszkania bez obciążeń. 

Paweł Janiszewski
793992276
pawel.janiszewski@tektonproperty.pl 


  


 
51.105
17.0086
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń