fbpx

Mieszkanie idealne na inwestycje.

Przestrzenna
Cena:
610 000 zł
Opis nieruchomości
Mieszkanie na sprzedaż, Krzyki pow. użytkowa 96m², 5 pokoi plus wspólny salon,   dwupoziomowe, 4/5 piętro, osobna kuchnia, balkon. Idealna inwestycja pod wynajem z wysoką rentownością z możliwością wydzielenia szóstego pokoju. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie łącznie z wszystkimi instalacjami i wymianą okien, blok z 1986 roku w bardo dobrej lokalizacji. Mieszkanie z księgą wieczystą, pełna własność. Do lokalu w księdze wieczystej jest wpisana piwnica.
I POZIOM
 • 1 pokój -9,03m²
 • 2 pokój -8,35m²
 • 3 pokój -10,36m²
 • wspólny powierzchnia salon z holem -18,26m²
 • kuchnia z oknem -8,0m²
 • łazienka -1,66m²
 • garderoba -1,16m²
 • hol z oknem -3,19m²
 • pralnia uzbrojona do adaptacji na dużą łazienkę -5,19m²
II POZIOM
 • 4 pokój -8,9m²
 • 5 pokój -9,8m²
 • łazienka z prysznicem -4.7m²
 • komunikacja, hol -6,68m²
Lokalizacja w bezpośredniej bliskości ważnych punków miasta- 1500m ,od Uniwersytetu
Ekonomicznego, 400m od Aquaparku, 2,5km od rynku. Parking przy budynku jest na tyle obszerny że nie ma problemu z parkowaniem samochodu.
Podczas kapitalnego remontu wyrównano i wygładzono gładziami wszystkie ściany i sufity. Podłogi drewniane wycyklinowane, lampy wymienione na lampy typu led. Schody są w lekkiej konstrukcji stalowej ze stopniami drewnianymi.
Mieszkanie sprzedawane w pełni wyposażone i umeblowane. Kuchnia wyposażona kompletnie w sprzęt AGD, łazienka wyposażona w pralkę. Każdy pokój ma łóżko biurko, komodę i szafę.W garderobie szafa PAX-Ikea, w salonie sofa z szafką i TV.
Lokal nie wymaga dodatkowego doinwestowania jest w pełni kompletny, można przejąć go wraz z najmującymi obecnie.

Paweł Janiszewski
793992276
pawel.janiszewski@tektonproperty.pl

51.08896
17.03978
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń