fbpx

Gdynia Chwarzno, dwupoziomowe, 86 mkw. Dobra cena.

Chwarznieńska
Cena:
549 000 zł
Opis nieruchomości
Słoneczne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,80 mkw.

Mieszkanie znajduje się w dwupiętrowym budynku z 2005 r., zawierającym jedynie 8 lokali


Opis mieszkania.


Mieszkanie posiada wygodną i funkcjonalną konfigurację pomieszczeń rozmieszczonych na 2 poziomach:

- poziom „1”: jasny salon z aneksem kuchennym; 2 sypialnie, garderoba oraz łazienka;

- poziom „2”: pokój z wydzieloną sypialnią oraz samodzielny pokój.

Do mieszkania przynależy garaż o pow. 23,00 mkw, dodatkowo płatny 40 tys. zł.


Urządzone w indywidualnym stylu pomieszczenia mieszkania gwarantują wyjątkowy klimat i zapewniają atmosferę oryginalnie zaprojektowanych wnętrz.

Poza trzema sypialniami oraz bardzo praktycznym układem salonu z aneksem kuchennym, komfort mieszkania oraz idealne miejsce do relaksu i odpoczynku gwarantuje zlokalizowany na 2 poziomie pokój z wydzieloną sypialnią.

Istotne uzupełnienie funkcjonalności mieszkania stanowi możliwość dokonania zmiany aranżacji pomieszczeń i wykonania drugiej łazienki na 2 poziomie.


Super lokalizacja oraz poczucie komfortu.


Mieszkanie dla osób pragnących zamieszkać w wygodnej przestrzeni z dala od miejskiego zgiełku i jednocześnie oczekujących dogodnego dostępu do najważniejszych obiektów Trójmiasta i okolic.

Atrakcyjna lokalizacja przy ul. Chwarznieńskiej
z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą komunikacyjną oraz dogodnym dostępem do Obwodnicy Trójmiasta zapewnia szybki dojazd do centrum Gdyni, Trójmiejskiej Obwodnicy oraz Sopotu, Gdańska i lotniska.

W sąsiedztwie budynku znajduje się dużo zielni, w tym ogród dostępny do wspólnego użytkowania mieszkańców bloku.


Ogrzewanie oraz ciepła woda uzyskiwane są przy użyciu dwufunkcyjnego pieca gazowego.

Bardzo korzystne opłaty eksploatacyjne oraz czynsz ok. 300,00 zł/miesiąc.


Zapraszam.
Zadzwoń, aby się umówić na prezentację mieszkania.
54.50046
18.46918
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń