fbpx

Ekskluzywna enklawa dla najbardziej wymagającego

Chmielna
Cena:
3 500 zł
Opis nieruchomości
Luksusowy apartament, w kompleksie Waterlane Island w sercu Starego Miasta!  
Ekskluzywna enklawa dla najbardziej wymagającego Klienta.

Nieruchomość usytuowana zaledwie 5 minut spacerem do ul. Długiej,
10 minut do przystanku SKM Śródmieście oraz nowo powstałego CH Forum Gdańsk.
W bliskiej okolicy znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe oraz przystanki tramwajowe i autobusowe. Na terenie budynku całodobowa ochrona, która czuwa nad monitoringiem oraz strefa SPA z basenem, saunami i małą siłownią .
Apartament położony na 7 piętrze nowoczesnego budynku.
Całość wyposażone materiałami wysokiej klasy.
Składa się z :
- salonu z aneksem kuchennym i wydzielonej części jadalnianej, z którego jest wyjście na loggię z widokiem na Panoramę Gdańska i Motławę,
- sypialni z wygodnym kontynentalnym łóżkiem małżeńskim i zabudowanej szafy,
- łazienki z kabiną prysznicową, wc oraz zabudowanej pralki
- przedpokoju.
Strona świata południowo-zachodnia. Kuchnia wyposażona w wysokiej klasy sprzęt AGD BOSCH (piekarnik z płytą indukcyjną, okap, lodówko-zamrażarka, zmywarka, pralka).

Do apartamentu przynależy miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej.
Koszt najmu 3500zł+ opłaty administracyjne 1090zł ( w tym miejsce w hali garażowej, całodobowa ochrona ,Spa, woda, prąd ). Internet we własnym zakresie. Preferowany najem długoterminowy, na firmę dla singla lub pary, bez zwierząt, dla osób nie palących.
Kaucja zwrotna 5000zł do negocjacji. Istnieje możliwość wystawienia fry.

Apartament w doskonałym miejscu dla osób pragnących wypocząć z boku bliskiej odległości zabytkowego Starego Miasta,- to idealne miejsce dla Ciebie.

Zapraszam serdecznie na prezentację tego pięknego apartamentu w dogodnie wcześniej ustalonym terminie.
54.34407
18.65424
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń