fbpx
Nowe kameralne osiedle w Gdańsku już w sprzedaży - Migowskie Wzgórza

Migowskie Wzgórza, to kameralne słoneczne osiedle, powstające w doskonałej lokalizacji - w sąsiedztwie lasu, 5 minut od centrum Wrzeszcza. Umiejscowienie to umożliwia swobodny dostęp do przedszkoli, szkół, centrów handlowych, przychodni oraz aptek.

Położone na Górnym Tarasie Wrzeszcza Migowskie Wzgórza są świetnie skomunikowane zarówno z gdańskim Wrzeszczem, jak i innymi dzielnicami Gdańska. Wybierając to miejsce zostawiasz za sobą gwar Wrzeszcza, czy centrum Gdańska, jednocześnie zachowując łatwość dotarcia do tych miejsc.

Inwestycję stworzy pięć trzykondygnacyjnych budynków o nowoczesnej architekturze. Budynki zaprojektowane zostały zgodnie z najnowszymi trendami. Do budowy użyto wyłącznie wysokiej klasy materiałów. Całość utrzymana jest w delikatnej bieli i szarości.

W każdym z budynków znajdą się zaledwie cztery apartamenty, co oznacza że w ramach całej inwestycji powstanie jedynie 20 mieszkań. To gwarancja kameralnej atmosfery!

Dla przyszłych mieszkańców Migowskich Wzgórz przewidziano dostosowany do indywidualnych potrzeb zróżnicowany metraż mieszkań – od 27 do 123 metrów kwadratowych. Lokale na parterze będą posiadały przestronne ogrody, a na wyższych kondygnacjach balkony zapewniające przestrzeń do aranżacji lub tarasy na dachu.

Dla wygody mieszkańców budynki wyposażone będą w windy, prowadzące do hali garażowej z 24 miejscami postojowymi, w którym znajdą się także stacje ładowania dla samochodów elektrycznych oraz komórki lokatorskie. 

Bezpieczeństwo w Migowskich Wzgórzach zapewni całodobowy monitoring.

 

Tylko teraz decydując się na zakup mieszkania masz pełny wybór lokali.

Przykładowe oferty znajdziesz poniżej:

  • Mieszkanie 2-pokojowe ( link )  
  • Mieszkanie 3-pokojowe ( link  
  • Mieszkanie 4-pokojowe ( link )
  • Mieszkanie 5-pokojowe ( link )

Chcesz poznać więcej szczegółów na ich temat – kliknij na wybrany link!

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Tekton Capital Głównym partnerem Pomorskich Sztormów
V CEE Investment Conference
Wmurowanie kamienia węgielnego pod Deo Plaza